Бітрікс: Управління сайтом

Сучасна, професійна система управління веб-проєктами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки та успішного розвитку інтернет-магазинів, корпоративних сайтів, інформаційних порталів, сайтів спільнот, соціальних мереж та інших веб-проектів.

Просте управління сайтом

Керувати сайтом так само просто, як працювати зі звичайним текстовим редактором — всю технічну частину роботи за вас виконає система. Адаптивний інтерфейс “Ермітаж” спрощує освоєння системи управління сайтом, знижує частку помилкових дій користувачів, економить час при внесенні змін на сайт. Інтерфейс запам’ятовує ваші вподобання та дозволяє витрачати менше часу на управління контентом сайту.

Готова функціональність

До складу програмного продукту входить більш ніж 40 модулів для управління інформаційним наповненням та структурою сайту, продажами через інтернет, медіафайламі та фотогалереями, рекламою та багатьма іншими можливостями сайту.

Інтернет-безпека

Продукт забезпечує високий рівень захищеності сайтів від злому. Якість реалізації комплексу “Проактивний захист”: проактивний фільтр, вбудований веб-антивірус, сканер безпеки, одноразові паролі (OTP) та інші технології захисту надають впевненість не тільки в надійності ядра системи, а й в безпеки інтернет-рішення на її основі, з урахуванням надбудов та доопрацювань

Висока продуктивність

Продуктивність вашого сайту завжди під контролем. Система автоматично виконує діагностику роботи і видає рекомендації щодо поліпшення продуктивності інтернет-проекту.

Продукт дозволяє досягти чудових результатів по швидкодії навіть в умовах обмеженості ресурсів, а також будувати високопродуктивні системи для веб-сайтів з дуже великою відвідуваністю і високими піковими навантаженнями.

“Хмарні” сервіси

Бітрікс: Управління сайтом надає своїм клієнтам безкоштовну можливість автоматичного “хмарного” бекапу. Сервіс Прискорення сайту (CDN) дозволяє завантажувати весь статичний контент (картинки, файли стилів css, скрипти js) через мережу дистрибуції контенту (Content Delivery Network або Content Distribution Network, CDN). Сервіс “Швидкість сайту” “бачить” сайт очима відвідувачів і показує в комплексі, наскільки комфортно працювати з вашим сайтом. Сервіс персоналізації “Бітрікс: BigData” підвищує якість управління, рівень продажів та конверсію в інтернет-магазині.

BAS Управління торгівлею

Інтеграція з BAS

Продукт повністю сумісний і має двосторонній обмін з програмними продуктами BAS, завдяки чому можна створити інтернет-магазин, інтегрований в інформаційне середовище компанії: автоматично публікувати на сайті каталоги товарів, прайс-листи, вивантажувати замовлення, їх статуси, а також дані по залишкам на складі з сайту в BAS і назад.

Програмні продукти BAS, які інтегровані з Бітрікс: Управління сайтом:

Адаптація до мобільного ринку

В ядро продукту вбудований універсальний Framework для адаптивної верстки (Bootstrap 3), що полегшує і прискорює виготовлення mobile-friendly сайтів будь-якого типу. Ваш сайт з самого початку готовий до перегляду на будь-якому пристрої, включаючи мобільні. Сторінки сайту моментально перебудовуються. Сайт завжди присутній в результатах пошуку Google і мобільні клієнти його бачать. Вимоги Google по оптимізації для мобільних пристроїв легко виконуються.

Мобільне адміністрування

Керуйте замовленнями і отримуйте основні звіти про роботу магазину зі звичайних мобільних пристроїв. Швидко додайте товар і відвантажте замовлення по штрих-коду зі смартфона.

Повністю контролюйте інтернет-торгівлю, керуйте статусами, дозволяйте доставку і виконуйте мобільно інші необхідні дії по обробці замовлення.

Мобільні застосунки

Швидко розробляйте, випускайте і оновлюйте без перевипуску мобільні застосунки під iOS і Android для сайтів, що працюють на платформі «Бітрікс».

Встановіть демонстраційний мобільний застосунок інтернет-магазину на свій смартфон або планшет, подивіться як все працює, – і замовте застосунок для свого інтернет-магазину у партнерів «Бітрікс».