Захист онлайн-дозвілля дітей безкоштовно!

З 01 червня до 30 вересня 2022 року включно користувачі можуть безкоштовно отримати програму ESET Parental Control для Android на 6 місяців.

Завдяки продукту ESET Parental Control для Android батьки зможуть обмежувати доступ дітей до певних категорій вебсайтів та програм відповідно до віку дітей, а також встановлювати максимальну кількість годин для ігор та розваг на мобільних пристроях.

Звертаємо увагу, що після завершення терміну дії ліцензію можна буде поновити на пільгових умовах зі знижкою 40%.

Онлайн-безпека дітей залишається важливою, особливо сьогодні під час війни в Україні. Оскільки діти продовжують проводити багато часу в Інтернеті, не лише граючись в ігри, а й спілкуючись з друзями та навчаючись в онлайн-форматі. При цьому в Інтернеті юні користувачі можуть натрапити на різні онлайн-загрози ― від кібербулінгу та грумінгу до неприйнятного контенту та витончених шахрайських схем, що дуже бентежить багатьох батьків.

Кіберзахист молодого покоління є одним із пріоритетів діяльності компанії ESET. Саме тому у Міжнародний день захисту дітей користувачам надається можливість безкоштовно отримати програму ESET Parental Control для Android на 6 місяців. Скористатися спеціальною пропозицією можна з 01 червня до 30 вересня 2022 року включно.

Програма ESET допоможе захистити юних користувачів від неприйнятного контенту онлайн. Зокрема завдяки цьому рішенню ESET батьки зможуть обмежувати доступ дітей до певних категорій вебсайтів та програм відповідно до віку дітей, а також встановлювати максимальну кількість годин для ігор та розваг на мобільних пристроях.

Крім цього, за допомогою програми для батьківського контролю батьки можуть завжди залишатися на зв’язку зі своїми дітьми, зокрема відправляти повідомлення дитині та визначати місцезнаходження пристрою.

Отримати рішення за спеціальною пропозицією можна звернувшись в компанію ІТЛАЙН за контактами:

+38 (044) 538-04-86
+38 (043) 250-74-86
+38 (073) 538-04-86
sale@itlinegroup.com.ua

або замовити в інтернет-магазині itlinestore.com

Схожі новини

Індустрія торгівлі

Виставка "Індустрія торгівлі"

Дата: 2-4 квітня 2024 року Місце: ВЦ "АККО Інтернешнл" (Київ, просп. Берестейський, 40-Б)
Сертифікат GEOS

Торгова марка GEOS

Ми є авторизованим реселером ТМ GEOS!
Папуги під нашою опікою

Папуги під нашою опікою

Ми взяли під опіку папуг з Подільського зоопарку у м. Вінниця