Виставка "Індустрія торгівлі"

Запрошуємо відвідати спільний стенд ІТЛАЙН та Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються торговими та виробничими підприємствами, закладами громадського харчування.

“Індустрія торгівлі” – ключова подія українського ринку ритейлу, яка презентує повний комплекс технологій, обладнання і послуг для ритейлу.

Тематика виставки: контрольно-касове обладнання; програмне забезпечення; холодильники; стелажне обладнання, меблі; візки та кошики; фасування і пакування; уніформа та спецодяг; клінінг; устаткування для вендингу; вуличні меблі, світло; витратні матеріали; сервісне обслуговування.

Одночасно з “Індустрією торгівлі” відбудуться:

“Гастро Індустрія” – виставка сучасних технологій та обладнання для індустрії громадського харчування. Тематика: теплове, технологічне обладнання, професійний інвентар; програмне забезпечення; уніформа та спецодяг; меблі, посуд; МАФи, тенти, маркізи; охолодження, обігрів, зволоження; вуличні меблі, світло
“Франчайзинг” – виставка являється бізнес-майданчиком для купівлі/продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту бізнесу

Детальна інформація за посиланням

Схожі новини

Індустрія торгівлі

Виставка "Індустрія торгівлі"

Дата: 2-4 квітня 2024 року Місце: ВЦ "АККО Інтернешнл" (Київ, просп. Берестейський, 40-Б)
Сертифікат GEOS

Торгова марка GEOS

Ми є авторизованим реселером ТМ GEOS!
Папуги під нашою опікою

Папуги під нашою опікою

Ми взяли під опіку папуг з Подільського зоопарку у м. Вінниця