Папуги під нашою опікою

Чудовим місцем для сімейного відпочинку та дозвілля у Вінниці є Подільський зоопарк! Тут можна не тільки подивитись на птахів та тварин різних видів, а й приємно провести час. Зоопарк у Вінниці постійно поповнюється новими мешканцями, а для того щоб їм було комфортно є програма опіки, якою ми скористались.

Під свою опіку ми взяли папуг монахів або, як їх ще називають квакери. Веселі, розумні, привітні та товариські птахи, які легко йдуть на контакт з людиною. Монахи люблять гратися та взаємодіяти з людьми, а їх яскраве забарвлення чудово імпонує до наших корпоративних кольорів.

Програма опікунства надає можливість відчути свою причетність до живої природи і життя зоопарку та бачити результати своїх зусиль в комфортних умовах життя птахів та тварин.

Дякуємо Подільському зоопарку за таку чудову можливість!

Ми будемо надалі підтримувати зоопарк матеріально, щоб птахи нормально розвивались, розмножувались, нічого не потребували та радували відвідувачів і нас.

———————————————————————–

А, окрім опікунства ми ще займаємось проектами автоматизації бізнесу різних галузей та напрямків. Багаторічний досвід дозволяє запропонувати Вам комплексні рішення автоматизації виробництва, роздрібної торгівлі, складського обліку, маркування продукції, інтеграції торгового обладнання, розробки прикладних рішень та сервісної підтримки фіскальної техніки (РРО).

Будем раді з Вами працювати:
+38 (044) 538-04-86
+38 (043) 250-74-86
+38 (073) 538-04-86